Každému člověku je naprosto přirozený stav, kdy je mu dobře a má se dobře. Vše ostatní je zralé na změnu k lepšímu!

PSYCH-K® je klíč k mysli a k psychice.

Pracuji s metodou PSYCH-K®. Je to metoda, která se orientuje na to, co chcete, tedy na tvoření vlastního života. Mění nejniternější nastavení, následně se mění vnímání a tím i samotné žití.

Při použití této metody dochází ke spolupráci pravé a levé mozkové hemisféry a harmonizaci celého mozku, říkáme tomu balanc. Když je mozek zharmonizován tak lze eliminovat strach, vztek, stres, stud, nenávist a vše co vás trápí a "otravuje" vám život. Tento balanc na změnu vnímání stresu, obav i jiných emocí je velice oblíbený, protože má okamžitý účinek a klientům se uleví už během sezení. Právě to často popisují ve svých recenzích.

Také eliminujeme opakující se témata i rodinná a traumata. A to vše bez dlouhosáhlého probírání vašeho tématu, bez pitvání vašeho dětství a minulosti. Potom stačí ustanovit a vložit přesně to co chcete žít. Tím dochází k přenastavení.

Některé změny pocítíte hned na sezení v řádu několika minut, jiné v řádu dnů a týdnů. Jde o příjemný a bezpečný způsob, kdy já a vy spolupracujeme společně na tom co chcete. Vy jste moc a moudrost a já průvodce užívající nástroj – PSYCH-K®. PSYCH-K® je pouhý pomocník ke změně vašeho nastavení, ale velmi užitečný a cenný pomocník.

Proč PSYCH-K®

Jde o sladění podvědomých přesvědčení s vědomou moudrostí.

Aktivní použití  PSYCH-K® vede k hlubokému mentálnímu, emočnímu, fyzickému a duchovnímu pocitu míru a spokojenosti jak v osobním, tak v profesním životě.

Daleko přesahuje afirmace, vůli a pozitivní myšlení.

Naše realita je vytvářena našimi "přesvědčeními". Tato přesvědčení, obvykle podvědomá, jsou často výsledkem dlouhodobého "programování" a velmi silně ovlivňují lidské chování. Výzkum v neurologii uvádí, že nejméně 95% našeho vnímání je ve skutečnosti podvědomé. Je to právě podvědomí, které tvoří skladiště našich přístupů, hodnot a přesvědčení. Z našich přesvědčení se formuje vnímání okolního světa a nás samých, a z tohoto vnímání se vyvine chování. Často nejefektivnější způsob, jak chování změnit, je změnit podvědomá přesvědčení, která jej podporují. Základem je neurologický výzkum mozkových hemisfér, známý také jako Teorie mozkové dominance. PSYCH-K® nabízí způsob, jak rychle identifikovat a transformovat přesvědčení, která vás "limitují" na přesvědčení, která vás "podporují" ve všech oblastech života. Mnoho lidí má sebelimitující podvědomá přesvědčení v oblastech sebevědomí, zdraví a těla, finanční hojnosti, vztahů a kariéry.

Nejčastější záměry se kterými přicházíte:

- není mi dobře, stále musím myslet na ......, nemohu ani usnout, pořád přemýšlím jak to vyřešit, nemám chvilku klidu.

- trápí mě(konkrétní situace v práci, v rodině), chtěla bych aby mě to netrápilo, stejně to nemůžu změnit

- mám už x-tého partnera a stále se mi opakuje....., už to tak nechci.

- mám už dávno za sebou- často i roky( rozvod, úmrtí v rodině, křivda od někoho blízkého, zrada atd.) a stále se mi to vrací, mám to stále v hlavě

-chci ......, nejde mi se u toho udržet, nejsem schopen udělat všechny kroky k realizaci, stále mě něco odvádí, různé okolnosti a proto nemůžu žít to po čem skutečně toužím.

- chci partnera,/partnerku, nechci už být sama/sám

-v práci mě to nebaví, ale nedokážu si představit odejít

- musím vydržet.....(všechno co vás jen napadne)

- bojím se říct svůj názor, nebo NE

- jsem unavená a bez energie a všechno mě štve

-nevím co mám dělat, nevím co si vybrat (říct to/neříct to, jedna nebo druhá žena/muž, jednu nebo druhou práci, udělat to nebo to), každý mi poradí něco jiného, nevím co mám dělat, nechci udělat chybu atd. Tady odblokuji nerozhodnost a nedůvěru k vlastnímu úsudku, posílíme sebevědomí a moudrost atd,


Záměry se kterými také přicházíte: udělat maturitu, autoškolu, uběhnout maraton, vydělat peníze na auto, dům, cestu kolem světa nebo změnit životní návyky např.: začít sportovat, zdravě se stravovat, změnit práci, přestat kouřit, pít.

Výsledky svých záměrů vytváříte skrze činy.

Pokud přijdete se záměrem uběhnout maraton, tak PSYCH-K® transformuje jakýkoliv podvědomý odpor, který se váže k dosažení cíle. Vy ale přesto musíte stále trénovat proto, abyste maraton uběhli, tedy dosáhli svého záměru a cíle. Změna je v tom, že činy, které provedete přinesou maximální účinky. A ještě se u toho budete cítit skvěle, protože jste se svou cestou i cílem v souladu.Doporučuji:

Bruce H. Lipton, Ph.D. buněčný biolog, průkopník Epigenetiky, spisovatel, pedagog a také nadšený uživatel metody PSYCH-K® v rozhovoru s Adélou Banášovou ve 24 minutách.

© 2023 Iveta Mašková. Hůrka 132, České Budějovice, 370 06
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!